+38 068 46 46 421 +38 066 47 20 138

(телефон у Києві)

(дзвінок по Україні безкоштовний)

+38 068 46 46 421 +38 066 47 20 138

(телефон у Києві)

УМОВИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ ДЛЯ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ

УМОВИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ для позичальників – ФІЗИЧНИХ ОСІБ ЗА всіма споживчими бланковими кредитами та овердрафтами, НАДАНИМИ пат «банк михайлівський»

Шановні позичальники ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»!

 

Нагадуємо, що з 12.07.2018р. припинили дію попередні умови реструктуризації, запроваджені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб з 02.03.2017 року, та кредитна заборгованість позичальників за споживчими бланковими кредитами/овердрафтами, не сплачена станом на вказану дату, буде обліковуватись як прострочена заборгованість із подальшим нарахуванням процентів у розмірі 60% річних. Інформація про прострочену заборгованість буде передана до Бюро кредитних історій.

 

У зв’язку з цим, та з метою створення оптимально сприятливих умов при виконанні зобов’язань боржниками, в тому числі  зменшення фінансового навантаження на позичальника, Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 09.07.2018 затверджені нові Умови реструктуризації, згідно з якими:

Строк реструктуризації – з дати акцептування позичальником публічного договору реструктуризації, розміщеного за посиланням Договір.doc, по 11.07.2020 року.

  • Процентна ставка встановлюється у розмірі 1,2% річних (0,1% на місяць);
  • Строк дії кредитного договору (кінцева дата погашення заборгованості за кредитним договором) – встановлюється єдина для всіх позичальників кінцева дата погашення заборгованості за кредитним договором – 11.07.2020;
  • Строки (графік) погашення заборгованості – встановлюється єдиний для всіх позичальників строк погашення заборгованості за кредитом та нарахованими процентами – не пізніше кінцевої дати погашення заборгованості за кредитним договором (11.07.2020).

 

При цьому позичальник має право на дострокове погашення заборгованості у будь-яку

дату впродовж строку реструктуризації, в повному розмірі або в частині.

Серед ключових моментів програми:

  • з дати акцептування позичальником договору реструктуризації, заборгованість за кредитним договором вважається поточною (непростроченою);
  • встановлюється наступна черговість погашення заборгованості за кредитним договором:
  1. погашення процентів, нарахованих  відповідно до умов реструктуризації (1,2% річних);
  2. погашення основної суми кредиту;
  3. погашення процентів, нарахованих та несплачених станом на дату акцепту позичальником договору реструктуризації.

 

Застосування штрафних санкцій (пені, штрафів) та нарахування комісій – не здійснюється впродовж строку реструктуризації.

ВАЖЛИВО! Всі позичальники, які скористаються пропозицією реструктуризації, матимуть строкову кредитну заборгованість перед Банком, та дана інформація буде передана до бюро кредитних історій, що дасть можливість позичальникам поліпшити  свою кредитну історію.

 

Приєднатись до програми реструктуризації можна шляхом акцептування публічного договору www.mbank.kiev.ua. - сплатити єдиним платежем кошти у сумі не менше 10 процентів від суми кредитної заборгованості за основною сумою кредиту, розрахованої станом на 09.07.2018 року.

Період акцептування договору реструктуризації – з дати розміщення на офіційному сайті Банку договору реструктуризації по 11.07.2019 включно.

 

Детальну інформацію про можливість та умови реструктуризації Вашої кредитної заборгованості з 12.07.2018 року можна дізнатися, зателефонувавши до ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» за телефоном  044 (594-98-25).

 

Реструктуризація є абсолютно добровільною можливістю для всіх позичальників оновити свої відносини з Банком на більш вигідних умовах та поліпшити свою кредитну історію.

 

Скористайтеся можливістю РЕСТРУКТУРИЗУВАТИ свою заборгованість!