Прес-центр

Новини

Фонд гарантування зазначає ,що позичальники "Банку Михайлівський" відгукнулися на запропоновані умови реструктуризації

22 Июня 2017

 

Фонд гарантування зазначає, що позичальники «Банку Михайлівський» відгукнулися на запропоновані умови реструктуризації

 

Фонд гарантування зазначає, що позичальники ПАТ «Банк Михайлівський» відгукнулися на запропоновані умови реструктуризації. Як свідчить статистика, з моменту запровадження умов реструктуризації за більш ніж 42,5 тис. кредитних договорів була здійснена оплата, що є підтвердженням акцептування позичальниками умов реструктуризації. Майже чотири тисячі позичальників протягом квітня-травня поточного року повністю виконали свої зобов’язання перед банком. Інформація про це передана до бюро кредитних історій для відображення у кредитних історіях таких позичальників.

Наразі триває період, протягом якого фізичні особи-позичальники «Банку Михайлівський» можуть приєднатися до умов Договору про реструктуризацію, тобто акцептувати публічну пропозицію банку.

Умови зазначеної реструктуризації були визначені виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (рішення №840 від 02.03.2017) після поновлення законних прав ПАТ «Банк Михайлівський» як кредитора за раніше відступленими кредитними договорами.

Умови реструктуризації є більш прийнятними для позичальників, тому що не стягується плата за обслуговування рахунку, комісія, страхові платежі тощо. Завдяки цьому сукупна вартість кредиту при реструктуризації суттєво знижена та становить від 36% до 60% річних (за простроченою заборгованістю),  у той час як за стандартних умов така плата сягала 85-95%,  а в окремих випадках і 220% річних.

Ми вдячні всім позичальникам, які виконують свої зобов’язання за кредитними договорами перед «Банком Михайлівський». Отримані кошти будуть спрямовані на задоволення вимог кредиторів банку.

Акцептувати умови реструктуризації можна до 19 липня 2017 року (про шляхи акцепту за посиланням).

Більш детальну інформацію щодо умов та термінів реструктуризації можна знайти на офіційному сайті  ПАТ «Банк Михайлівський» та сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.