Прес-центр

Новини

Інформація щодо надання довідок, виписок про стан рахунку та рух коштів (оновлена)

08 Июля 2016

На підставі рішення Правління Національного банку України від 23.05.2016 № 14/БТ «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 23.05.2016 прийнято рішення № 812 про запровадження з 23.05.2016 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийняла рішення від 13 червня 2016 р. № 991 відповідно до якого продовжено строки тимчасової адміністрації у ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» з 23 червня 2016 року до 22 липня 2016 року включно.

Відповідно до даного рішення продовжено повноваження уповноваженої особи Фонду на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» з 23 червня 2016 року до 22 липня 2016 року включно.

Зважаючи на укладання колишнім керівництвом ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» значної кількості угод та  здійснення правочинів в період з 18 по 20 травня 2016 року, відбулось  суттєве викривлення  даних клієнтів ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», зокрема щодо залишків за рахунками з обліку кредитних операцій,  коштів до запитання та депозитів фізичних осіб в автоматичні банківський системі банку.

Прийняте Уповноваженою особою рішення, у відповідності до п.3 ч.2  ст. 37 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», щодо обмеження надання довідок, листів, повідомлень, виписок про стан рахунку та руху коштів за такими рахунками клієнтів Банку унеможливило розповсюдження неправдивої інформації стосовно балансових даних ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» та запобігло масовому виникненню розбіжностей та суперечностей між балансовими даними банку і його клієнтів.

Станом на 08 липня 2016 року Уповноваженою особою проведено значний перелік заходів щодо відновлення обліку за рахунками фізичних та юридичних осіб – клієнтів банку, правильності відображення інформації в автоматичній банківській системі ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», зокрема  щодо залишків за рахунками з обліку кредитних операцій,  коштів до запитання та депозитів фізичних осіб.

Враховуючи вищенаведене, з  18 липня поточного року банком буде розпочата робота по наданню виписок клієнтам про стан заборгованості за кредитними продуктами ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»  станом на дату запровадження тимчасової адміністрації, тобто на 23.05.2016 року.

Повне відновлення достовірної інформації за рахунками клієнтів банку, і як наслідок – можливість надання довідок, виписок про стан рахунку, рух коштів і.т.і. в стандартному режимі  планується з 25 липня 2016 року.

Ще раз просимо з розумінням сприйняти ситуацію, що виникла, а також просимо вибачення за тимчасові незручності.