Прес-центр

Новини

Обмеження надання довідок, листів, повідомлень, виписок про стан рахунку та руху коштів

21 Июня 2016

На підставі рішення Правління Національного банку України від 23.05.2016 № 14/БТ «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 23.05.2016 прийнято рішення № 812 про запровадження з 23.05.2016 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийняла рішення від 13 червня 2016 р. № 991 відповідно до якого продовжено строки тимчасової адміністрації у ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» з 23 червня 2016 року до 22 липня 2016 року включно.

Відповідно до даного рішення продовжено повноваження уповноваженої особи Фонду на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» з 23 червня 2016 року до 22 липня 2016 року включно.

Зважаючи на укладання колишнім керівництвом ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» значної кількості угод та  здійснення правочинів в період з 18 по 20 травня 2016 року, відбулось спотворення даних клієнтів ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», та інформації щодо стану їхніх рахунків в автоматичні банківський електронній системі.

Звертаємо увагу на те, що про такі дії з боку керівництва ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» неодноразово зазначав Національний Банк України  та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Саме такі дії колишнього керівництва ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» стали підставою для прийняття рішення Правління Національного банку України від 23.05.2016 № 14/БТ «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» до категорії неплатоспроможних».

Відповідно до положень п.3 ч.2  ст. 37 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»  Фонд безпосередньо або уповноважена особа Фонду у разі делегування їй повноважень має право продовжувати, обмежувати або припиняти здійснення банком будь-яких операцій.

За таких обставин, з метою забезпечення належного захисту інтересів вкладників та Фонду, та уникнення ситуацій по подальшому розповсюдженню спотвореної інформації,   уповноважена особа керуючись  п.3 ч.2  ст. 37 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» обмежила надання довідок, листів, повідомлень, виписок про стан рахунку та руху коштів за такими рахунками клієнтів Банку, про що видано відповідний наказ.

Повідомляємо, про те, що уповноваженою особою здійснюються всі необхідні дії, щодо відновлення стану автоматичної банківської системи ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», після чого можливе буде відновлення надання довідок, виписок про стан рахунку та руху коштів за такими рахунками клієнтів Банку.

Просимо з повагою ставитись до дії Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Уповноваженої особи Фонду, а також просимо вибачення за тимчасові незручності.

Про можливість отримання надання довідок, виписок про стан рахунку та руху коштів за такими рахунками буде оголошено окремо.