Прес-центр

Новини

Отримання інформаційної Довідки про стан рахунків

14 Июля 2016

ШАНОВНІ ВКЛАДНИКИ ТА ІНШІ КРЕДИТОРИ
 

З 18.07.2016 р. для отримання інформаційної Довідки про стан рахунків фізичних осіб (поточні, депозитні, карткові, кредитні тощо) вам необхідно:

- особисто звернутися до ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ за адресою: м. Київ, вул. Артема, буд. 53;

- надіслати письмове звернення за адресою: 01001, м. Київ, провулок Рильський, буд.10-12/3 з обов’язковим зазначенням повної зворотної поштової адреси для надання відповіді.

 

Звертаємо вашу увагу, що інформаційні Довідки надаються за письмовим зверненням клієнтів встановленого зразка за наявності наступних документів:

При особистому зверненні – письмове звернення, оригінал договору з ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», який підтверджує відповідні правовідносини з банком, та оригінали документів, що посвідчують особу відповідно до чинного законодавства України (паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду).

При направленні письмового звернення засобами поштового зв’язку додаються: копія договору з ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», який підтверджує відповідні правовідносини з банком, та копії документів, що посвідчують особу відповідно до чинного законодавства України (паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду). Всі копії на всіх сторінках мають бути засвідчені написом «Згідно з оригіналом» та особистим підписом власника рахунку.

При бажанні отримати відповідь поштою, наголошуємо, що поштовою адресою для отримання інформаційної довідки може бути лише місце реєстрації (зазначене у паспорті) або місце фактичного проживання (зазначене у договорі з ПАТ «Банк Михайлівський»).

Інформація щодо стану рахунків клієнтів юридичних осіб надається за адресою: м. Київ, провулок Рильський, буд.10-12/3 .

 

Довідкова інформація за номерами:

044-594-98-25 – контактний центр ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».

Завантажити зразок ЗАЯВИ