Прес-центр

Новини

ШАНОВНІ ВКЛАДНИКИ ТА ІНШІ КРЕДИТОРИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ

23 Мая 2016

На підставі рішення Правління Національного банку України від 23.05.2016 № 14/БТ «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 23.05.2016 прийнято рішення № 812 про запровадження з 23.05.2016 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі – ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»).

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» призначено працівника Фонду Ірклієнка Юрія Петровича.

Тимчасову адміністрацію у ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»  запроваджено строком на 1 місяць з 23.05.2016 по 22.06.2016.

Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» - мають право отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб  банку з ринку, але не більше ніж 200 тисяч гривень.

Подавати до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та/або до ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».

Про час та порядок виплат вкладникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, та на сайті ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» - http://www.mbank.kiev.ua/, а також у його відділеннях.

Довідкова інформація за номерами: 0-800-308-108 – «гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та 0 (800) 300-307,  0 (800) 30-40-40 – контакт-центр ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».