Прес-центр

Новини

ВКЛАДНИКАМ ТА КРЕДИТОРАМ

18 Июля 2016

ШАНОВНІ ВКЛАДНИКИ ТА КРЕДИТОРИ !
 

Для прискорення обробки звернень щодо отримання Довідки про стан рахунків фізичних осіб (поточні, депозитні, карткові, кредитні, тощо)  додатково впроваджена можливість надання запиту в електронній формі, шляхом відправлення Заяви встановленої форми на електронну адресу банку :  info_ZV@mbank.kiev.ua

Відповідь буде надана як особисто на руки у Центрі обслуговування клієнтів за адресою: м. Київ, вул. Артема, буд. 53, так і  засобами поштового зв’язку (за вибором клієнта).

При направленні  звернення додаються: копія договору з ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», який підтверджує відповідні правовідносини з банком, та копії документів, що посвідчують особу відповідно до чинного законодавства України (паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду). Всі копії на всіх сторінках мають бути засвідчені написом «Згідно з оригіналом» та особистим підписом власника рахунку.

При бажанні отримати відповідь поштою, наголошуємо, що поштовою адресою для отримання інформаційної довідки може бути лише місце реєстрації (зазначене у паспорті) або місце фактичного проживання (зазначене у договорі з ПАТ «Банк Михайлівський»).

Довідкова інформація за номерами:

044-594-98-25 – контактний центр ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».

Зразки заяв:

Заява - відсутність кредиту

Заява - включення до реєстру вкладників

Заява - дублікат договору

Заява - залишки по рахунках

Заява - про задоволення вимог кредитора