Прес-центр

Новини

ЗМІНИ УМОВ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ ДЛЯ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ-ФІЗИЧНИХ ОСІБ

19 Июля 2019

ЗМІНИ

УМОВ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ ДЛЯ

ПОЗИЧАЛЬНИКІВ-ФІЗИЧНИХ ОСІБ

 

Шановні позичальники ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»!

Повідомляємо, що рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 17.07.2019, № 1821, внесені  зміни до підпункту 2.2 пункту 2 рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 09.07.2018 № 1914 «Про погодження уніфікованих умов реструктуризації кредитної заборгованості позичальників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», у відповідності до яких подовжено Період акцептування Договору про реструктуризацію заборгованості за бланковими кредитами, наданими ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» позичальникам – фізичним особам - по 11.01.2020 включно.

Інші умови Договору про реструктуризацію заборгованості за бланковими кредитами, наданими ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» позичальникам – фізичним особам, залишаються без змін.

           Реструктуризація є абсолютно добровільною можливістю для всіх позичальників оновити свої відносини з Банком на більш вигідних умовах та поліпшити свою кредитну історію.

            Скористайтеся можливістю РЕСТРУКТУРИЗУВАТИ свою заборгованість!

Детальну   інформацію   про можливість та умови реструктуризації Вашої кредитної заборгованості можна дізнатися, зателефонувавши до ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» за телефоном  044 (594-98-25).